بازی مرد عنکبوتی ۲ دنباله‌ای تیره‌تر از قسمت نخست خواهد بود

چند هفته پیش در جریان رویداد پلی‌استیشن بازی مرد عنکبوتی ۲ به‌صورت رسمی معرفی شد. اکنون بیل روزمن (Bill Roseman) در ادعای جالبی مرد عنکبوتی ۲ را دنباله‌ای تاریک‌تر نسبت به بازی قبلی خطاب کرده است.

در جریان جدیدترین قسمت پادکست «این هفته در مارول» (This Week In Marvel) بیل روزمن، معاون بخش خلاقیت کمیک، به طور مختصر درباره‌ی پروژه‌های کنونی استودیوی اینسامنیاک بحث کرد. او قرار است در توسعه‌ی این بازی نقش داشته باشد و به استودیوی اینسامنیاک کمک کند. او بیان کرد: «اگر تصور کنیم بازی اول مرد عنکبوتی حکم اولین فیلم سه‌گانه‌ی اصلی جنگ ستارگان را داشته باشد، مرد عنکبوتی ۲ همانند دنباله‌ی آن یعنی امپراتوری ضربه متقابل می‌زند، خواهد بود. فضای داستان کمی تیره و سیاه‌تر خواهد شد.»

پس از دو بازی قبلی یعنی مرد عنکبوتی ۱ و مرد عنکبوتی: مایلز مورالز که هر دو فضای روشن‌تری داشتند، در این قسمت پیتر پارکر و مایلز مورالز در کنار هم باید در مقابل ونوم ایستادگی کنند و او را شکست دهند. این بازی قرار است در سال ۲۰۲۳ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شود.

اگرچه علاوه بر دو بازی قبلی مرد عنکبوتی دیگر آثار اخیر اینسامنیاک گیمز از جمله رچت اند کلنک و سانست اوردرایو هر دو شوخ‌طبعی و فضای شاد‌تری داشته و زیاد از این نظر خودشان را جدی نمی‌گرفته‌اند، نباید فراموش کنیم که این استودیو خالق سه‌گانه‌ی رسیستنس (Resistance) برای کنسول پلی‌استیشن ۳ است. افرادی که این بازی تیراندازی اول‌شخص را تجربه کرده‌ باشند، به خاطر دارند که از فضای داستانی تیره‌تری بهره‌مند بود.

این رویه، قرار است در بازی ولورین (Marvel’s Wolverine) هم ادامه داشته باشد. همان‌طور که انتظار می‌رود، آثار ولورین آثاری نیستند که بتوان سطح خشونت را از آن‌ها تا حد زیادی کمی کرد و ذاتا به خاطر شخصیت ولورین این پتانسیل را در خود دارند. اینسامنیاک گیمز هم پس از معرفی بازی بیان کرد که بازی ولورین اثری با فضای کاملا جدی و تاریک خواهد بود.

روزمن در ادامه‌ی صحبت‌های خود بیان می‌کند که در حال حاضر نمی‌تواند جزئیات بیشتری از ولورین بدهد اما طرفداران می‌توانند دوباره تریلرهای را مشاهده کنند چرا که جزئیات و نکات مخفی زیادی درون آن‌ها قرار داده شده است.

اگر دوباره تریلر را مشاهده کنید، در قسمتی از تابلوهای نصب‌شده درون کافه، عبارت «Register Mode 19.74» را مشاهده می‌کنیم که به نظر می‌رسد به تاریخ اولین حضور قابل‌توجه ولورین در کمیک‌ها اشاره دارد که به کمیک شماره‌ی ۱۸۱ هالک باورنکردنی بازمی‌گردد. نکته‌ی جالب‌تر این است که تابلوی دیگری هم وجود دارد که نوشته‌ی «HLK 181» روی آن دیده می‌شود. آیا روزمان درباره‌ی حضور هالک در بازی ولورین سرنخ‌هایی داده است؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *